Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie

Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie istnieje od 2003 roku i powstało z inicjatywy Pana Józefa Trzuszkowskiego. Zapraszamy serdecznie wszystkie pociechy.

OVERVIEW

The site kubusioweprzedszkole.net presently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have analyzed twenty pages within the website kubusioweprzedszkole.net and found thirty-two websites referring to kubusioweprzedszkole.net. We were able to discover two contacts and addresses for kubusioweprzedszkole.net to help you contact them. The site kubusioweprzedszkole.net has been online for five hundred and forty-nine weeks, twelve days, ten hours, and forty-nine minutes.
Addresses
Online Since
Nov 2013

KUBUSIOWEPRZEDSZKOLE.NET TRAFFIC

The site kubusioweprzedszkole.net is seeing varying levels of traffic all round the year.
Traffic for kubusioweprzedszkole.net

Traffic ranking (by month) for kubusioweprzedszkole.net

Traffic ranking by day of the week for kubusioweprzedszkole.net

KUBUSIOWEPRZEDSZKOLE.NET HISTORY

The site kubusioweprzedszkole.net was first recorded on November 05, 2013. It was last updated on the date of November 05, 2013. It is now five hundred and forty-nine weeks, twelve days, ten hours, and forty-nine minutes old.
REGISTERED
November
UPDATED
November

DOMAIN LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Świętoszów - portal miejscowości - News

Nie masz jeszcze konta? Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło. ˇ Moje drugie pięć groszy. ˇ Wywiady specjalnie dla swietoszow.

WHAT DOES KUBUSIOWEPRZEDSZKOLE.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of kubusioweprzedszkole.net Mobile Screenshot of kubusioweprzedszkole.net Tablet Screenshot of kubusioweprzedszkole.net

Przedszkole niepubliczne im Kubusia puchatka

ACTIVE 24 Sp. z o.o.

KUBUSIOWEPRZEDSZKOLE.NET SERVER

We diagnosed that a lone page on kubusioweprzedszkole.net took six hundred and nineteen milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider kubusioweprzedszkole.net not secure.
88.198.20.57

NAME SERVERS

ns1.hostinger.pl
ns2.hostinger.pl
ns3.hostinger.pl
ns4.hostinger.pl

We discovered that this domain is operating the Apache server.

Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site had the following on the web site, "Niedaleko Twojego domu, całkiem blisko jest przedszkole,." I noticed that the web page said " Które zaprasza Cię do siebie." They also stated " W przedszkolu tym wszystkie dzieci małe i duże bawią się i uczą. Jest tu Kubuś Puchatek, wraz ze swoimi przyjaciółmi. W Kubusiowej sali jest bardzo kolorowo. Jest dużo zabawek radości i śmiechu! Każdego ranka dzieci, w towarzystwie Kubusia Puchatka. Potem wspólnie bawią się i pracują. Uczą się, ćwiczą i bawią,." The meta header had Kubuś Puchatek as the first keyword. This keyword was followed by przedszkole, niepubliczne, and Kubusia Puchatka which isn't as urgent as Kubuś Puchatek. The other words the site uses is Świętoszów.

ANALYZE MORE WEB SITES

Kubusiowe i Antosiowe przygody

Z Antosiem trzeba mocno się pilnować z tym co się przy nim mówi. Tak wiec zbieramy się do drogi powrotnej, po drodze jeszcze zahaczając o parę brzózek i znajdując kilka kozaków. Po czym nagle wychodząc już z nad jeziora na ścieżkę w lesie liczymy się i okazuje się, że nie ma Antosia. Jest Kuba, są nasi znajomi, a Antka nie ma i nie widać i nie słychać. No zgubił się! Ale jak się mógł zgubić, jak on tu zna każda ścieżkę? Jakieś dwa lata temu wy.

Kubusi Safaris The Spirit of Fair Chase

We have received some much needed rains, lets hope the summer rains are good. The hunting has been going very well, nice trophies harvested.

Kantoorartikelen voordelig online kopen bij Kubuskantoorartikelen Kubuskantoorartikelen

U heeft geen producten in uw winkelwagen. U heeft geen producten in uw winkelwagen. Printers, computer en toebehoren. Printers, faxen en scanners. Van pastel tot fluor kleuren, in A3 en A4 formaat. Printers, computer en toebehoren. Printers, faxen en scanners. Wij helpen u graag! Gratis verzending in Spijkenisse eo. Wij helpen u graag! Gratis verzending in Spijkenisse eo.